Dom Budownictwo

Firma KC-DESIGN od projektu po wykonanie poprowadzi Cię kompleksowo przez żmudny proces realizacji Twojego mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji lub użyteczności publicznej tj. hotelu lub restauracji. Zielona polana otoczona lasem była jedynym kontekstem dla projektowanego, niewielkiego domu. Lustro już dawno temu przestało być wyłącznie praktycznym elementem wyposażenia mieszkania. W licznych polskich wnętrzach ma ono już wymiar ozdobny.Jeśli zależy nam na niepowtarzalnym zagospodarowaniu pomieszczeń, warto przemyśleć kupno lustra na wymiar. W Internecie bez trudu natrafimy na zakłady szklarskie, które dostarczają tego typu usługi.
Przygotowaliśmy bogaty pakiet dodatkowych instalacji poprawiających energooszczędność i komfort budowanego domu. Dostosuj projekt domu HomeKONCEPT-23 do swoich potrzeb i oszczędzaj na kosztach eksploatacji budynku. No chyba że do przenocowania włóczęgi, któremu gospodarz chciał okazać dobre serce, ale miał na tyle rozsądku, by nie wpuszczać go na noc do domu.
U mnie wybór projektu ograniczała działka, długa i wąska. Okazało się że znaleźć sensowny projekt z takim ograniczeniem nie jest łatwą sprawą. Dom z założenia miał być prosty w formie, tani w budowie i wygodny w mieszkaniu. Przez pół roku śledziłam strony internetowe, przeglądałam katalogi i drogą eliminacji pozostał mi „promyk”. Jesteśmy wierni nowoczesnym tren dom , ale nie zapominamy i indywidualnych potrzebach naszych Klientów. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze. Projektant wnętrz to odpowiedni wybór. To furtka do gustownie urządzonego wnętrza. To gwarancja pełni komfortu użytkowania i codziennego zadowolenia. To najlepszy wybór z dostępnych na rynku.
Ten dwupoziomowy apartament położony jest w Warszawie. Jego właściciele czują się w nim, jakby znajdowali się w wyjątkowym domu swoich marzeń. Wnętrze to przeciwstawia się przejściowym trendom, ale wykorzystuje najwyższej jakości materiały. Wybór dobrych jakościowo, oryginalnych i luksusowych produktów był bardzo ważny zarówno dla inwestorów, jak i projektantów. Apartament składa się z przestronnego salonu i otwartej kuchni, przytulnej sypialni, czterech łazienek, dwóch pokoi dla dzieci, pokoju gościnnego i gabinetu. Charakterystycznym elementem dekoracyjnym wnętrza są schody z piękną balustradą. Większość mebli i wyposażenia została wykonana i zaprojektowana przez pracownię HOLA Design oraz marką Stylhen. We wnętrzu pojawiają się też designerskie perełki, jak krzesło „Duch” czy krzesła Eamsów. Apartament tworzy spójną i harmonijną całość. Mimo że jest minimalistyczny, udało się w nim uwzględnić kilka akcentów w stylu glamour.
Chcę być na bieżąco z aktualnymi rabatami i ofertami specjalnymirozwiń na produkty i usługi do budowy domu oferowanymi przez partnerów handlowych MTM Styl. W związku z tym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTM Styl Sp. z. Sp. okay. moich danych osobowych w celu udostępnienie moich danych osobowych następującym partnerom handlowym: VIESSMANN (system grzewczy), CREATON (dachówka ceramiczna lub cementowa), XELLA (energooszczędne materiały budowlane), BRUK-WAGER (kostki brukowe i beton komórkowy Termalica) w celach marketingowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *